Blog

Wszystkie artykuły

Ile alkoholu można przewieźć do Belgii?

Ile alkoholu można przewieźć do Belgii?

Podróże międzynarodowe zawsze budzą wiele pytań odnośnie do przewozu różnych produktów, w tym alkoholu. Szczególnie ważne jest zrozumienie przepisów dotyczących przewożenia alkoholu do krajów Unii Europejskiej, takich jak Belgia. W tym artykule omówimy, ile alkoholu można przewieźć do Belgii, a także jakie są inne istotne kwestie związane z podróżą do tego kraju.

Czytaj dalej

Ile kosztuje bus z Polski do Belgii?

Wybierasz się z Polski do Belgii? Rozważ jazdę busem. To popularna opcja ze względu na swoją dostępność i stosunkowo niskie ceny. Jednak zanim zdecydujesz się na tę formę podróży, warto zastanowić się, na jakie koszty trzeba być przygotowanym i jak prezentuje się cena przejazdu, chociażby w porównaniu do podróży własnym autem.

Czytaj dalej

Ile się jedzie do Belgii – ile trwa podróż busem do Belgii?

Chcesz wybrać się do Belgii w celach turystycznych, a może to właśnie tam mieszkasz na stałe, jednak czasami odwiedzasz rodzinę i przyjaciół w Polsce? Do wyboru masz różne środki lokomocji, wśród nich znajduje się nie tylko samolot, czy własne auto, ale także bus. To wygodne rozwiązanie, jednak wiele osób jest zdania, że taka podróż może być dość długa. Czy aby na pewno? Sprawdź, ile się jedzie do Belgii i co możesz zyskać, decydując się na jazdę busem.

Czytaj dalej