Wypełnij formularz

Trwa ładowanie formularza...

Busy z Warszawy do Belgii – Twoje doświadczenie komfortu

Udowadniamy, że komfort nie musi równać się wysokim kosztom. Bilety w atrakcyjnych cenach dają Ci szansę na podróż luksusowym Mercedesem Sprinter w wydaniu VIP. Dzięki niskim kosztom podróżujesz wygodnie, nie rezygnując z przyjemności podróżowania w ekskluzywnym stylu. W naszym przypadku ekonomiczność idzie w parze z najwyższą jakością.

Szukasz taniego przejazdu do Belgi, Holandii lub Niemiec?

Nasza wieloletnie doświadczenie i nowoczesna flota busów Mercedes Sprinter dowiezie Cię pod wskazany adres punktualnie i w komfortowych warunkach. W naszych busach poczujesz się jak VIP i to wszystko za tak niską cenę. Sprawdź już dziś!

Bus z Warszawy do Belgii – prosto do celu!

Odbieramy Cię prosto spod domu, bez konieczności oczekiwania na dworcu czy przesiadek. W naszym przypadku podróż to nie tylko transport, to również doświadczenie komfortu bez zbędnych kłopotów. Wybierz bus do Belgii z Warszawy i podróżuj w komfortowych warunkach.

Zarezerwuj busa teraz!

Nasze busy kursują codziennie, od rana do wieczora. Skorzystaj z naszej doskonale wyposażonej nowej floty busów Mercedes Sprinter. Żadna awaria nam nie straszna, nasze busy przechodzą regularne kontrole, dzięki czemu ty masz pewność, że dotrzesz na czas w komfortowych warunkach. Sprawdź już dziś!

Wypełnij formularz

Trwa ładowanie formularza...

Dlaczego warto wybrać Celotrans

  • Wyjazdy z 11 województw,
  • Tańsze przejazdy z kartą stałego klienta,
  • Komfortowe busy,
  • Bezpieczeństwo,
  • Punktualność,
  • 4,6/5 na podstawie 71 opinii.

Jeździmy codziennie rano i wieczorem!

Od poniedziałku do niedzieli.