Wypełnij formularz

Trwa ładowanie formularza...

Rezerwacja w 3 krokach

1.
Zadzwoń i podaj adresy skąd dokąd chcesz jechać

2.
Dzień przed wyjazdem potwierdzamy rezerwację telefonicznie
3.
Komfortowo podróżujesz busem wprost pod wskazany adres

Dlaczego my?

CODZIENNE WYJAZDY

Jeździmy 7 dni w tygodniu

NISKIE CENY

Co 6ty przejazd za 50%

Z ADRESU POD ADRES

Zabieramy z domu wprost na podany adres

WYGODNE BUSY

Pojedyncze fotele w 8 osobowym Mercedesie Sprinter

DUŻY BAGAŻ W CENIE

Bagażnik busa pomieści nawet duży bagaż

SZYBKIE TRASY

Układamy możliwie najkrótsze trasy przejazdu dla Twojego komfortu

Podróże z Belgii do Polski wreszcie tanio wygodnie

Inne busy z Belgii do Polski mogą być tanie i szybkie – nie będzie wygodnie. Albo wygodne i szybkie – nie będzie tanio. Zawsze coś za coś, ale my nie idziemy na kompromisy. Nasze busy do Polski z Belgii to wygodne, pojedyncze siedzenia, klimatyzacja i mnóstwo przestrzeń dla Ciebie i Twojego bagażu.

Nasi kierowcy dbają o Twoje bezpieczeństwo i wygodę. Zawsze wybierają optymalną trasę i nie zapominają o stanie maszyny, by nie spotkała jej po drodze awaria. Podróż busem z Belgii do Polski jest długa, ale teraz bez niespodzianek. A jeśli tym razem nie jedziesz, a jedynie chcesz przekazać paczkę – chętnie i błyskawicznie ją dostarczymy. Nie jesteśmy w końcu naszą krajową pocztą. Przewozy z Belgii do Polski to również wygodnie dostarczanie przesyłek.

Bus

Zarezerwuj busa teraz!

Nasze busy kursują codziennie, od rana do wieczora. Skorzystaj z naszej doskonale wyposażonej nowej floty busów Mercedes Sprinter. Żadna awaria nam nie straszna, nasze busy przechodzą regularne kontrole, dzięki czemu ty masz pewność, że dotrzesz na czas w komfortowych warunkach. Sprawdź już dziś!

Wypełnij formularz

Trwa ładowanie formularza...

Dlaczego warto wybrać Celotrans

  • Wyjazdy z 11 województw,
  • Tańsze przejazdy z kartą stałego klienta,
  • Komfortowe busy,
  • Bezpieczeństwo,
  • Punktualność,
  • 4,5/5 na podstawie 73 opinii.

Bus z Belgii do Polski, a właściwie od adresu do adresu

Trudno jest wybrać najlepszego busa z Belgii do Polski. Na szczęście, choć dużo firm jeździ za granicę, ty już wiesz którą wybrać. Skontaktuj się z nami, zarezerwuj przejazd, spakuj się i już. Inni przewoźnicy mogą wysadzić Cię na dworcu lub na lotnisku, pozostawiając Cię samemu sobie w poszukiwaniu właściwego adresu. Albo zorganizują Ci przesiadkę w środku nocy. A podróż z nami to prawie tak jakbyś jednego dnia położył się w swoim łóżku w Polsce, a następnego obudził się w Belgii. Wieczorna pora przejazdu i wygodne fotele są w końcu idealne na drzemkę. Możesz się zrelaksować, bo nie musisz uważać na właściwy przystanek. Twój przystanek to teraz Twój adres docelowy.

Cisnąłeś się w malutkim busiku, zatrzymywałeś w nocy w podejrzanych miejscach, a mając ze sobą tylko niezbędny bagaż, który musiałeś nosić na dworzec i z dworca? I jeszcze słono płaciłeś za takie przyjemności? Przecież żyjemy w XXI wieku. Jedź z nami i zostaw niewygodne i drogie podróże międzynarodowe za sobą.

Szukasz taniego przejazdu do Belgi, Holandii lub Niemiec?

Nasza wieloletnie doświadczenie i nowoczesna flota busów Mercedes Sprinter dowiezie Cię pod wskazany adres punktualnie i w komfortowych warunkach. W naszych busach poczujesz się jak VIP i to wszystko za tak niską cenę. Sprawdź już dziś!

Wyjazdy do Polski

CeloTrans to nie tylko wyjazdy z Polski ale też busy międzynarodowe do Polski. Szukasz taniego busa do Polski? Świetnie trafiłeś! Nasza niezawodna flota wyjeżdża codziennie z Belgii, Holandii i Niemiec do Polski. Skorzystaj z CeloTrans i przekonaj się, że podróż z nami jest nie tylko tania ale i wygodna.

Busy z Holandii do Polski

Poczuj się jak VIP w busie z Holandii do Polski. Kursujemy codziennie od rana do wieczora.

Busy z Holandii

Busy z Niemiec do Polski

Poczuj się jak VIP w busie z NIemiec do Polski. Kursujemy codziennie od rana do wieczora.

Busy z Niemiec