Wypełnij formularz

Trwa ładowanie formularza...

Tanie busy do Belgii – województwo małopolskie

Kraków, Tarnów, a może Brzesko? Nie ma znaczenia, z której miejscowości w małopolskim jedziesz, bo my i tak zabieramy z adresu na adres. To nasza normalna usługa, która nie wiąże się z dodatkowymi opłatami. A więc jest tanio. Nie ma też przesiadek po drodze, a bus jest duży. Dajemy Ci wygodę i ceny, których inni po prostu nie mają. Ty dajesz nam pieniądze, a my Twoje pieniądze szanujemy. Więc kierowca wie, co robi, patrzy na drogę i nie dopuszcza do awarii pojazdu. Nasze busy do Belgii z małopolskiego nie zatrzymują się w podejrzanych miejscach, bo nie dotyczą ich ani przesiadki, ani problemy technicznie.

Bus

Szukasz taniego przejazdu do Belgi, Holandii lub Niemiec?

Nasza wieloletnie doświadczenie i nowoczesna flota busów Mercedes Sprinter dowiezie Cię pod wskazany adres punktualnie i w komfortowych warunkach. W naszych busach poczujesz się jak VIP i to wszystko za tak niską cenę. Sprawdź już dziś!

Z województwa małopolskiego do Belgii Mercedesem

Jedziesz busem do Belgii do pracy? Nasz Mercedes Sprinter w zabudowie VIP jest nowiutki i ma wszystko potrzebne i więcej. Np. klimatyzację, telewizory i miejsce na nogi. A nawet na bagaż przekraczający ogólnie przyjęte normy. Inni przewoźnicy mogą oferować tanie lub szybkie podróże, ale my nie akceptujemy kompromisów. Naszym celem jest zagwarantować Ci komfort i bezpieczeństwo w trakcie podróży, ale też konkurencyjną cenę. Dlatego stawiamy na najlepsze pojazdy przy zachowaniu niskich cen.

Jesteśmy pewni, że znalazłeś już busa z małopolski do Belgii, który spełnia wszystkie Twoje potrzeby. Skontaktuj się z nami, zarezerwuj swój przejazd, spakuj się i jesteś gotowy do wyjazdu. Nie musisz zamawiać taksówki, bo jedziesz od swoich drzwi do adresu docelowego. Oszczędzasz pieniądze i nie męczysz się, wysiadając na dworcu i szukając z bagażem właściwego adresu, jeśli dopiero pierwszy raz jedziesz busem do Belgii.

Zarezerwuj busa teraz!

Nasze busy kursują codziennie, od rana do wieczora. Skorzystaj z naszej doskonale wyposażonej nowej floty busów Mercedes Sprinter. Żadna awaria nam nie straszna, nasze busy przechodzą regularne kontrole, dzięki czemu ty masz pewność, że dotrzesz na czas w komfortowych warunkach. Sprawdź już dziś!

Wypełnij formularz

Trwa ładowanie formularza...

Dlaczego warto wybrać Celotrans

  • Wyjazdy z 11 województw,
  • Tańsze przejazdy z kartą stałego klienta,
  • Komfortowe busy,
  • Bezpieczeństwo,
  • Punktualność,
  • 4,6/5 na podstawie 71 opinii.