Wypełnij formularz

Trwa ładowanie formularza...

Bus z Myślenic do Belgii – podróż, która zaczyna się tam, gdzie chcesz

Zapomnij o trudach podróży związanych z koniecznością dostania się najpierw na dworzec czy przystanek autobusowy. Nie musisz także dźwigać ciężkich bagaży. Przyjedziemy po Ciebie, nawet pod Twój dom! Wsiądź i usiądź wygodnie. Do Twojej dyspozycji oddajemy wygodne, pojedyncze fotele. Zapewniamy też klimatyzację i telewizor, dzięki czemu podróż mija w miłej atmosferze, pełnej relaksu.

Bus do Belgii z Myślenic to podróż na Twoich warunkach, która dostępna jest w niezwykle niskiej cenie. Przekonaj się o tym już teraz!

Szukasz taniego przejazdu do Belgi, Holandii lub Niemiec?

Nasza wieloletnie doświadczenie i nowoczesna flota busów Mercedes Sprinter dowiezie Cię pod wskazany adres punktualnie i w komfortowych warunkach. W naszych busach poczujesz się jak VIP i to wszystko za tak niską cenę. Sprawdź już dziś!

Zarezerwuj busa teraz!

Nasze busy kursują codziennie, od rana do wieczora. Skorzystaj z naszej doskonale wyposażonej nowej floty busów Mercedes Sprinter. Żadna awaria nam nie straszna, nasze busy przechodzą regularne kontrole, dzięki czemu ty masz pewność, że dotrzesz na czas w komfortowych warunkach. Sprawdź już dziś!

Wypełnij formularz

Trwa ładowanie formularza...

Dlaczego warto wybrać Celotrans

  • Wyjazdy z 11 województw,
  • Tańsze przejazdy z kartą stałego klienta,
  • Komfortowe busy,
  • Bezpieczeństwo,
  • Punktualność,
  • 4,6/5 na podstawie 71 opinii.