Wypełnij formularz

Trwa ładowanie formularza...

Dobre busy do Belgii to miejsce gdzie możesz odpocząć

Busy do Belgii ze świętokrzyskiego to męczarnia? Nie z nami. Jedziesz spod swojego adresu nowym busem. Nie musisz się martwić o brak miejsca na nogi i bagaż. Mamy pojedyncze fotele dla każdego pasażera i dużo przestrzeni na jego walizki. Takie busy to również wszystkie współczesne udogodnienia. Jest lato – mamy klimatyzację. Potrzebujesz dużo korzystać z telefonu – są gniazdka USB. Chcesz obejrzeć film? Na pokładzie są telewizory. Planujesz się przespać w podróży – wybierz wieczorny kurs. Najbardziej zależy Ci na bezpieczeństwie – wszystkie nasze busy są kontrolowane na bieżąco, a nie tylko, kiedy jest to konieczne.

Bus

Szukasz taniego przejazdu do Belgi, Holandii lub Niemiec?

Nasza wieloletnie doświadczenie i nowoczesna flota busów Mercedes Sprinter dowiezie Cię pod wskazany adres punktualnie i w komfortowych warunkach. W naszych busach poczujesz się jak VIP i to wszystko za tak niską cenę. Sprawdź już dziś!

Dobre busy do Belgii to tanie busy do Belgii

Województwo świętokrzyskie od Belgii dzieli kawał drogi. Możesz myśleć o wyborze samolotu. Niestety ceny biletów lotniczych są niestabilne, a rezerwacja na konkretny termin w niskiej cenie rzadko dochodzi do skutku. Dlatego podróż busem to nie tylko rozsądny wybór, ale i wygoda. Nie musisz się martwić o formalności i trudności z rezerwacją. Co ważne, nie musisz jeździć na lotnisko i z lotniska, płacić za taksówkę i dodatkowy bagaż, męczyć się z przesiadkami. Jedziesz busem do Belgii – woj świętokrzyskie jest na naszej mapie, która oznacza tani transport od drzwi do drzwi. A za regularne podróże z nami dziękujemy Ci 50% zniżka na co szósty przejazd.

Zarezerwuj busa teraz!

Nasze busy kursują codziennie, od rana do wieczora. Skorzystaj z naszej doskonale wyposażonej nowej floty busów Mercedes Sprinter. Żadna awaria nam nie straszna, nasze busy przechodzą regularne kontrole, dzięki czemu ty masz pewność, że dotrzesz na czas w komfortowych warunkach. Sprawdź już dziś!

Wypełnij formularz

Trwa ładowanie formularza...

Dlaczego warto wybrać Celotrans

  • Wyjazdy z 11 województw,
  • Tańsze przejazdy z kartą stałego klienta,
  • Komfortowe busy,
  • Bezpieczeństwo,
  • Punktualność,
  • 4,6/5 na podstawie 71 opinii.