Wypełnij formularz

Trwa ładowanie formularza...

Wygodne busy Belgia – Polska

Lubelskie leży na wschodzie kraju, a więc musimy przejechać kawał drogi. W trakcie tak długiej podróży zapewnienie Ci wygody uważamy za niezbędne. Dlatego nie jeździmy starymi, ciasnymi busikami, a dużymi, nowymi Mercedesami. W środku znajdują się pojedyncze wygodne fotele dla każdego z pasażerów. Jest też klimatyzacja, gniazdka USB do ładowania telefonu, oraz telewizory. Możesz zrelaksować się przy filmie lub uciąć sobie drzemkę.

Nasze tanie busy lubelskie – Belgia to również duży bagażnik. To ważne, bo tym razem możesz sobie pozwolić na zabranie wszystkiego, czego potrzebujesz. To dlatego, że jeździmy z adresu pod adres. Bez przesiadek. Nie musisz się martwić, że Twoje rzeczy będą za ciężkie, bo nie będziesz nosić ich na dworzec, ani z dworca. A jeśli czegoś zapomnisz, albo będziesz chciał wysłać coś do Polski – chętnie przewieziemy Twoją paczkę.

Bus

Szukasz taniego przejazdu do Belgi, Holandii lub Niemiec?

Nasza wieloletnie doświadczenie i nowoczesna flota busów Mercedes Sprinter dowiezie Cię pod wskazany adres punktualnie i w komfortowych warunkach. W naszych busach poczujesz się jak VIP i to wszystko za tak niską cenę. Sprawdź już dziś!

Niezawodne i tanie przewozy Polska – Belgia (lubelskie)

Nowy bus to dla Ciebie nie tylko wygoda, ale też bezpieczeństwo. A dobra firma przewozowa to na bieżąco kontrolowany stan techniczny pojazdu. Oraz pewność, że bus do Belgii przyjedzie na Twój adres o umówionym czasie i zawiezie Cię na miejsce bez niespodzianek. Punktualność, skupienie na drodze, dbałość zarówno o busa, jak i o komfort pasażerów. To cechy naszych kierowców. Zadzwoń do nas zarezerwować przejazd, albo porozmawiać o tym, co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić. Jesteśmy pewni, że polubisz nasze busy Polska — Belgia. Lubelskie jest wspaniałe, ale warto razem z nami odkrywać nowe kierunki.

Zarezerwuj busa teraz!

Nasze busy kursują codziennie, od rana do wieczora. Skorzystaj z naszej doskonale wyposażonej nowej floty busów Mercedes Sprinter. Żadna awaria nam nie straszna, nasze busy przechodzą regularne kontrole, dzięki czemu ty masz pewność, że dotrzesz na czas w komfortowych warunkach. Sprawdź już dziś!

Wypełnij formularz

Trwa ładowanie formularza...

Dlaczego warto wybrać Celotrans

  • Wyjazdy z 11 województw,
  • Tańsze przejazdy z kartą stałego klienta,
  • Komfortowe busy,
  • Bezpieczeństwo,
  • Punktualność,
  • 4,6/5 na podstawie 71 opinii.