Wypełnij formularz

Trwa ładowanie formularza...

Szybki i bezpieczny bus z Sosnowca do Belgii

Nasz bus do Belgii z Sosnowca to szybki i wygodny sposób na dostanie się za granicę. Oferujemy wiele kierunków podróży, a co najważniejsze, dostosowujemy się do Ciebie!

Z nami podróżujesz w miłej atmosferze i komfortowych warunkach. Na pokładzie naszych busów znajduje się telewizor, aby umilić Ci podróż, a każdy pasażer otrzymuje wygodny, pojedynczy fotel. Podróż z nami jest przyjemna również latem, ponieważ nasze busy wyposażone są w klimatyzację. Nasza oferta to połączenie jakości i przystępnej cenie, o czym możesz przekonać się już teraz!

Szukasz taniego przejazdu do Belgi, Holandii lub Niemiec?

Nasza wieloletnie doświadczenie i nowoczesna flota busów Mercedes Sprinter dowiezie Cię pod wskazany adres punktualnie i w komfortowych warunkach. W naszych busach poczujesz się jak VIP i to wszystko za tak niską cenę. Sprawdź już dziś!

Zarezerwuj busa teraz!

Nasze busy kursują codziennie, od rana do wieczora. Skorzystaj z naszej doskonale wyposażonej nowej floty busów Mercedes Sprinter. Żadna awaria nam nie straszna, nasze busy przechodzą regularne kontrole, dzięki czemu ty masz pewność, że dotrzesz na czas w komfortowych warunkach. Sprawdź już dziś!

Wypełnij formularz

Trwa ładowanie formularza...

Dlaczego warto wybrać Celotrans

  • Wyjazdy z 11 województw,
  • Tańsze przejazdy z kartą stałego klienta,
  • Komfortowe busy,
  • Bezpieczeństwo,
  • Punktualność,
  • 4,6/5 na podstawie 71 opinii.