Wypełnij formularz

Trwa ładowanie formularza...

Busy do Polski z Holandii to najtańszy transport

Bus z Holandii do Polski. Brzmi jak długa i niewygodna podróż? A co jeśli powiemy Ci, że to najlepszy wybór? Możesz uniknąć formalności związanych z lotniskiem czy stresów związanych z prowadzeniem własnego samochodu. Jeździsz z adres na adres bez przesiadek i opłat za dodatkowo transport. Właśnie, opłaty – nie zawsze znajdziesz tani lot w konkretnym terminie, a paliwo też ciągle drożeje. My mamy z góry ustalone ceny. I stałe standardy co do naszej floty. Nie musisz się martwić, że tym razem podjedzie mały ciasny busik, bo wszystkie nasze pojazdy są nowe i wyposażone, w co trzeba. Bus to nie ekonomiczny kompromis na przewóz osób z Holandii. Naszym zdaniem to po prostu najrozsądniejsza opcja.

Bus

Zarezerwuj busa teraz!

Nasze busy kursują codziennie, od rana do wieczora. Skorzystaj z naszej doskonale wyposażonej nowej floty busów Mercedes Sprinter. Żadna awaria nam nie straszna, nasze busy przechodzą regularne kontrole, dzięki czemu ty masz pewność, że dotrzesz na czas w komfortowych warunkach. Sprawdź już dziś!

Wypełnij formularz

Trwa ładowanie formularza...

Dlaczego warto wybrać Celotrans

  • Wyjazdy z 11 województw,
  • Tańsze przejazdy z kartą stałego klienta,
  • Komfortowe busy,
  • Bezpieczeństwo,
  • Punktualność,
  • 4,6/5 na podstawie 71 opinii.

Przewóz osób z Holandii do Polski – jedź busem

Samolot kusi prędkością. Własny samochód – komfortem jazdy na własnych warunkach. Ale to ich jedyne karty przetargowe. We wszystkim innym – wygrywa przewóz osób z Holandii do Polski busem. Jest najtaniej, a my jeszcze dajemy 50% zniżkę na co szósty przejazd, więc możesz jechać już za 250 zł. Nie martwisz się o procedury, formalności i przesiadki, bo jeździsz z adresu na adres. Jest wygodnie, bo nie musisz prowadzić ani męczyć się w ciasnym samolocie tanich linii lub w małym busie. Zresztą te ostatnie zwykle jadą tylko z dworca i na dworzec, a to nie u nas. Chcesz się przespać w busie? Nie przeszkodzą Ci przesiadki. Jeździmy codziennie, również wieczorem. Z nami masz też klimatyzację, gniazdka USB, telewizory i tyle przestrzeni na bagaż ile tylko potrzebujesz. Jeśli tym razem chcesz tylko przekazać rzeczy – znajdzie się miejsce też na Twoją paczkę.

Szukasz taniego przejazdu z Belgi, Holandii lub Niemiec?

Nasza wieloletnie doświadczenie i nowoczesna flota busów Mercedes Sprinter dowiezie Cię pod wskazany adres punktualnie i w komfortowych warunkach. W naszych busach poczujesz się jak VIP i to wszystko za tak niską cenę. Sprawdź już dziś!

Wyjazdy do Polski

CeloTrans to nie tylko wyjazdy z Polski ale też busy międzynarodowe do Polski. Szukasz taniego busa do Polski? Świetnie trafiłeś! Nasza niezawodna flota wyjeżdża codziennie z Belgii, Holandii i Niemiec do Polski. Skorzystaj z CeloTrans i przekonaj się, że podróż z nami jest nie tylko tania ale i wygodna.

Busy z Belgii do Polski

Poczuj się jak VIP w busie z Belgii do Polski. Kursujemy codziennie od rana do wieczora.

Busy z Belgii

Busy z Niemiec do Polski

Poczuj się jak VIP w busie z NIemiec do Polski. Kursujemy codziennie od rana do wieczora.

Busy z Niemiec

Jeździmy codziennie rano i wieczorem!

Od poniedziałku do niedzieli.