Wypełnij formularz

Trwa ładowanie formularza...

Busy z Mielca do Belgii – szybka i wygodna podróż

Nie ma znaczenia, czy chcesz wyjechać w dzień powszedni, czy w weekend. U nas możesz wybrać dowolny termin podróży, ponieważ nasze wyjazdy odbywają się każdego dnia. Z nami zapominasz też o stresie czy konieczności dźwigania ciężkich bagaży w drodze na dworzec.

Dla nas liczy się Twój komfort, dlatego bus z Mielca do Belgii zabierze Cię wprost spod Twojego domu. Co więcej, wysiądziesz dokładnie we wskazanym miejscu. Prościej już być nie może! Zarezerwuj już teraz bus do Belgii z Mielca i przekonaj się, że podróżowanie może być zarówno wygodne, jak i tanie!

Szukasz taniego przejazdu do Belgi, Holandii lub Niemiec?

Nasza wieloletnie doświadczenie i nowoczesna flota busów Mercedes Sprinter dowiezie Cię pod wskazany adres punktualnie i w komfortowych warunkach. W naszych busach poczujesz się jak VIP i to wszystko za tak niską cenę. Sprawdź już dziś!

Zarezerwuj busa teraz!

Nasze busy kursują codziennie, od rana do wieczora. Skorzystaj z naszej doskonale wyposażonej nowej floty busów Mercedes Sprinter. Żadna awaria nam nie straszna, nasze busy przechodzą regularne kontrole, dzięki czemu ty masz pewność, że dotrzesz na czas w komfortowych warunkach. Sprawdź już dziś!

Wypełnij formularz

Trwa ładowanie formularza...

Dlaczego warto wybrać Celotrans

  • Wyjazdy z 11 województw,
  • Tańsze przejazdy z kartą stałego klienta,
  • Komfortowe busy,
  • Bezpieczeństwo,
  • Punktualność,
  • 4,6/5 na podstawie 71 opinii.