Wypełnij formularz

Trwa ładowanie formularza...

Busy z Opola do Belgii – gwarancja udanej podróży

Zapraszamy Cię do świata komfortowych i tanich podróży zagranicznych. Oferujemy codzienne przejazdy, dlatego łatwo dobierzesz dogodny termin wyjazdu. Co więcej, nie musisz już czekać na dworcu czy przystanku na spóźniony autobus. My przyjedziemy pod Twój dom i jak zawsze będziemy na czas!

Szukasz taniego przejazdu do Belgi, Holandii lub Niemiec?

Nasza wieloletnie doświadczenie i nowoczesna flota busów Mercedes Sprinter dowiezie Cię pod wskazany adres punktualnie i w komfortowych warunkach. W naszych busach poczujesz się jak VIP i to wszystko za tak niską cenę. Sprawdź już dziś!

Bus do Belgii z Opola – wysiądź tam, gdzie chcesz!

Nie tylko zabierzemy Cię spod domu, ale także zawieziemy na wskazane przez Ciebie miejsce. To eliminuje jakiekolwiek ryzyko niepowodzenia Twojej podróży. Bus z Opola do Belgii to wysoki komfort, z którego możesz skorzystać już teraz!

Zarezerwuj busa teraz!

Nasze busy kursują codziennie, od rana do wieczora. Skorzystaj z naszej doskonale wyposażonej nowej floty busów Mercedes Sprinter. Żadna awaria nam nie straszna, nasze busy przechodzą regularne kontrole, dzięki czemu ty masz pewność, że dotrzesz na czas w komfortowych warunkach. Sprawdź już dziś!

Wypełnij formularz

Trwa ładowanie formularza...

Dlaczego warto wybrać Celotrans

  • Wyjazdy z 11 województw,
  • Tańsze przejazdy z kartą stałego klienta,
  • Komfortowe busy,
  • Bezpieczeństwo,
  • Punktualność,
  • 4,6/5 na podstawie 71 opinii.

Jeździmy codziennie rano i wieczorem!

Od poniedziałku do niedzieli.