Wypełnij formularz

Trwa ładowanie formularza...

Nasze busy do Belgii z podkarpackiego przewiozą Cię na wskazany adres, bez zbędnych przesiadek i wycieczek na dworzec. Nowoczesne Mercedesy w zabudowie VIP – Twoja wygoda jest dla nas równie ważna, co konkurencje ceny. Co szósty przejazd nagradzamy 50% zniżką.

Tanie busy do Belgii – podkarpackie

Stawiamy na komfort i bezpieczeństwo, ale przede wszystkim na niewindowanie opłat. Oszczędzanie jest ważne, ale nie musisz rezygnować z wygody. Nasze busy zapewniają komfortowe siedzenia, klimatyzację oraz odpowiednią przestrzeń dla Ciebie i Twojego bagaż. Dzwonisz do nas, pakujesz się, czekasz w domu, a wysiadasz dopiero na miejscu docelowym – z naszym busem do Belgii. Województwo podkarpackie jest omijane przez niektórych przewoźników, ze względu na odległość. Nie dotyczy to jednak naszej firmy. Ciesz się bezstresową podróżą bez niespodzianek po drodze. A jeśli tym razem nie jedziesz, a chcesz przekazać paczkę do Belgii, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Kursujemy codziennie. Z Tobą lub Twoją paczką kiedy tylko chcesz.

Bus

Szukasz taniego przejazdu do Belgi, Holandii lub Niemiec?

Nasza wieloletnie doświadczenie i nowoczesna flota busów Mercedes Sprinter dowiezie Cię pod wskazany adres punktualnie i w komfortowych warunkach. W naszych busach poczujesz się jak VIP i to wszystko za tak niską cenę. Sprawdź już dziś!

Komfortowe busy do Belgii – województwo podkarpackie

Wybór odpowiedniego busa z województwa podkarpackiego do Belgii nie musi być trudny. Jesteśmy pewni, że już teraz znalazłeś najlepszego przewoźnika. Skontaktuj się z nami, zarezerwuj swój przejazd, spakuj się i jedź. Bez taksówek i szukania właściwego stanowiska busa, a w Belgii bez błąkania się po mieście. Spod drzwi do drzwi, tanio i wygodnie, bo przestronnym Mercedesem i bez przesiadek. Wygodne fotele, klimatyzacja, telewizory? Wszystko jest, a więc możesz się zdrzemnąć lub zrelaksować przy filmie. Ani się obejrzysz, a trafisz z województwa podkarpackiego do Belgii. Busy międzynarodowe bywają ciasne i w złym stanie technicznym. Nie u nas. Wybierz spokojną i wygodną podróż za niewielkie pieniądze.

Zarezerwuj busa teraz!

Nasze busy kursują codziennie, od rana do wieczora. Skorzystaj z naszej doskonale wyposażonej nowej floty busów Mercedes Sprinter. Żadna awaria nam nie straszna, nasze busy przechodzą regularne kontrole, dzięki czemu ty masz pewność, że dotrzesz na czas w komfortowych warunkach. Sprawdź już dziś!

Wypełnij formularz

Trwa ładowanie formularza...

Dlaczego warto wybrać Celotrans

  • Wyjazdy z 11 województw,
  • Tańsze przejazdy z kartą stałego klienta,
  • Komfortowe busy,
  • Bezpieczeństwo,
  • Punktualność,
  • 4,6/5 na podstawie 71 opinii.